Katalogový list č. ELOSOS1695451
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16- 5,0PUR SCO PHOENIX CONTACT 1517068 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695451 |
| EAN: | 4017918967734 |
| Kód dodavatele: | 1517068 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Barva tělesa: | černá |
| Výška: | 26 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| Jmenovité napětí: | 120 V |
| Hloubka: | 153 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Provozní teplota: | -30-90 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |