Katalogový list č. ELOSOS1695438
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/16-L-C SCO PHOENIX CONTACT 1516836 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695438 |
| EAN: | 4017918967567 |
| Kód dodavatele: | 1516836 |
| Recyklační poplatek: | 0,33 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Výška: | 45 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,14-1,5 mm2 |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |