Katalogový list č. ELOSOS1695430
| Název: | Rozvodná skříň s kontaktní lištou SACB-6/12-L-C GG SCO PHOENIX CONTACT 1516755 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695430 |
| EAN: | 4017918967482 |
| Kód dodavatele: | 1516755 |
| Recyklační poplatek: | 0,22 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Výška: | 26 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |