Katalogový list č. ELOSOS1695395
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-5P-M12MS/ 6,0-920/M12FS PHOENIX CONTACT 1514320 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695395 |
| EAN: | 4017918960193 |
| Kód dodavatele: | 1514320 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Počet pólů: | 5 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| S LED indikací: | ne |
| Délka kabelu: | 6 m |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -30-70 °C |