Katalogový list č. ELOSOS1695366
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-5P-M12MS/5,5-115 SO V2A PHOENIX CONTACT 1511051 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695366 |
| EAN: | 4017918903091 |
| Kód dodavatele: | 1511051 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| S LED indikací: | ne |
| Délka kabelu: | 5,5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |