Katalogový list č. ELOSOS1695141
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-M 8FS-3CON-M8/0,5 1500350 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695141 |
| EAN: | 4017918589066 |
| Kód dodavatele: | 1500350 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| Průřez žíly: | 0,25 mm2 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 3 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |