Katalogový list č. ELOSOS1695124
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI12-DC200-6,0M2 PHOENIX CONTACT 1497350 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695124 |
| EAN: | 4063151948290 |
| Kód dodavatele: | 1497350 |
| Recyklační poplatek: | 6,32 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Druh proudu: | DC |
| Nominální napětí: | 1000 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Výška: | 140,25 mm |
| Hloubka: | 133,5 mm |