Katalogový list č. ELOSOS1695088
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T1HBI12-DC200-11M1 PHOENIX CONTACT 1480669 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695088 |
| EAN: | 4063151899097 |
| Kód dodavatele: | 1480669 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Druh proudu: | DC |
| Nominální napětí: | 1000 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 122,8 mm |
| Výška: | 151,2 mm |