Katalogový list č. ELOSOS1695082
| Název: | Síťový kabel SPE-T1-M12MS/ 5,0-99B/M12MS PHOENIX CONTACT 1478377 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695082 |
| EAN: | 4063151894221 |
| Kód dodavatele: | 1478377 |
| Recyklační poplatek: | 3,36 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 2 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Barva pláště kabelu: | zelená |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |