Katalogový list č. ELOSOS1695081
| Název: | Síťový kabel SPE-T1-M12MS/ 1,0-99B/M12MS PHOENIX CONTACT 1478376 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1695081 |
| EAN: | 4063151893651 |
| Kód dodavatele: | 1478376 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 2 |
| Délka kabelu: | 1 m |
| S LED indikací: | ne |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Barva pláště kabelu: | zelená |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |