Katalogový list č. ELOSOS1694960
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T1HBI12-1AC80DC200-7,5M1 1462723 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694960 |
| EAN: | 4063151854706 |
| Kód dodavatele: | 1462723 |
| Recyklační poplatek: | 0,02 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 122,8 mm |
| Výška: | 151,2 mm |