Katalogový list č. ELOSOS1694931
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-MS-3CON-M16/0,5 SCO 1459618 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694931 |
| EAN: | 4046356647458 |
| Kód dodavatele: | 1459618 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 0,5 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 3 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Male (zástrčka) |