Katalogový list č. ELOSOS1694919
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-3P-M8Y/2X3,0-PUR/M 8FR-2L 1458774 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694919 |
| EAN: | 4046356638128 |
| Kód dodavatele: | 1458774 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Délka kabelu: | 3 m |
| S LED indikací: | ano |
| Typ elek. krabicového připojení: | M8 |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |