Katalogový list č. ELOSOS1694899
| Název: | Zástrčka ventilu SAC-3P-MS/BI-1L-Z SCO PHOENIX CONTACT 1458567 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694899 |
| EAN: | 4046356639019 |
| Kód dodavatele: | 1458567 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| S indikací stavu: | ano |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |