Katalogový list č. ELOSOS1694555
| Název: | Rozvodná skříň SACB-6/12-SC SCO P PHOENIX CONTACT 1452958 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694555 |
| EAN: | 4046356553575 |
| Kód dodavatele: | 1452958 |
| Recyklační poplatek: | 0,19 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 42 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,2-0,5 mm2 |