Katalogový list č. ELOSOS1694546
| Název: | Rozvodná skříň s kontaktní lištou SACB-4/ 4-L-C GG SCO P PHOENIX CONTACT 1452864 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694546 |
| EAN: | 4046356553728 |
| Kód dodavatele: | 1452864 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Výška: | 19 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |