Katalogový list č. ELOSOS1694512
| Název: | Rozvodná skříň SACB-4/ 8-10,0PUR SCO P PHOENIX CONTACT 1452437 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694512 |
| EAN: | 4046356553810 |
| Kód dodavatele: | 1452437 |
| Recyklační poplatek: | 8,40 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 54 mm |
| Hloubka: | 117 mm |
| Jmenovité napětí: | 120 V |
| Výška: | 23 mm |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Barva tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-80 °C |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní napětí: | 120-120 V |