Katalogový list č. ELOSOS1694490
| Název: | Zástrčka ventilu SACC-VB-3CON-M16/A-1L-SV 110V PHOENIX CONTACT 1452152 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694490 |
| EAN: | 4046356536325 |
| Kód dodavatele: | 1452152 |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 110 V |
| Jmenovitý proud: | 1,5 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| S indikací stavu: | ano |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Připojitelný průřez vodiče: | 0,25-1,5 mm2 |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |