Katalogový list č. ELOSOS1694481
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T1HBI12-1AC80DC200-9,0M1 1451907 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694481 |
| EAN: | 4063151838362 |
| Kód dodavatele: | 1451907 |
| Recyklační poplatek: | 24,00 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Hloubka: | 122,8 mm |
| Výška: | 151,2 mm |