Katalogový list č. ELOSOS1694465
| Název: | Kabel snímače/akčního členu SAC-3P-M12MR/ 8,0-PVC/M12FR PHOENIX CONTACT 1447594 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694465 |
| EAN: | 4046356692489 |
| Kód dodavatele: | 1447594 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -10-80 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -25-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |