Katalogový list č. ELOSOS1694332
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACCBP-FS-17CON-M16/1,0-PVCSCO 1442269 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694332 |
| EAN: | 4046356533416 |
| Kód dodavatele: | 1442269 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Izolace žíly: | PVC |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 1 mm |
| Průřez žíly: | 0,14 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |
| Počet ovládacích kontaktů: | 17 |