Katalogový list č. ELOSOS1694237
| Název: | Konektor SACC-M12MS-4QO-0,75-VA PHOENIX CONTACT 1440779 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694237 |
| EAN: | 4046356517010 |
| Kód dodavatele: | 1440779 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,34-0,75 mm2 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl |
| Typ elektrického připojení: | posuvné připojení |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,34-0,75 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,34-0,75 mm2 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,34-0,75 mm2 |
| Teplota okolí: | -25-80 °C |