Katalogový list č. ELOSOS1694074
| Název: | Rozvodná skříň SACB-8/ 8-L-PUR SCO OTB 1,5M PHOENIX CONTACT 1437245 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694074 |
| EAN: | 4046356455619 |
| Kód dodavatele: | 1437245 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Barva tělesa: | černá |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Výška: | 28 mm |
| Šířka: | 58 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Hloubka: | 159 mm |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -30-80 °C |