Katalogový list č. ELOSOS1694012
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12FS-5CON-L180PSCUP 1436314 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1694012 |
| EAN: | 4046356438285 |
| Kód dodavatele: | 1436314 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Se závitem: | ano |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |