Katalogový list č. ELOSOS1693891
| Název: | Rozvodka VS-ASI-J-Y-N-M12FS-LC PHOENIX CONTACT 1433155 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693891 |
| EAN: | 4046356346245 |
| Kód dodavatele: | 1433155 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Provedení: | jednoduché |
| Jmenovité napětí: | 32 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 70-70 °C |
| Provozní teplota: | -25-70 °C |