Katalogový list č. ELOSOS1693752
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACCBP-M12MS-6CON-M16/1,0-970 1429062 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693752 |
| EAN: | 4046356323024 |
| Kód dodavatele: | 1429062 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 1 mm |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 8 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Male (zástrčka) |