Katalogový list č. ELOSOS1693626
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny SACC-DSI-M12FSL4FE-M16XL/0,2GR 1425585 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693626 |
| EAN: | 4055626424347 |
| Kód dodavatele: | 1425585 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Průřez žíly: | 2,5 mm2 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Jmenovité napětí: | 63 V |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Délka kabelu: | 0,2 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |