Katalogový list č. ELOSOS1693312
| Název: | Rozvodka T SAC-5PT-FB/2XMB PBDP SH PHOENIX CONTACT 1424711 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693312 |
| EAN: | 4055626376745 |
| Kód dodavatele: | 1424711 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |