Katalogový list č. ELOSOS1693117
| Název: | Sada zástrček HC-STA-A10PT-BWSC-LT-M20-ELCAL PHOENIX CONTACT 1424456 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693117 |
| EAN: | 4055626372853 |
| Kód dodavatele: | 1424456 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 10 |
| Výška: | 82 mm |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ elektrického připojení: | izol. propich. spoj |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Hloubka: | 109,66929 mm |
| Šířka: | 78,366118 mm |