Katalogový list č. ELOSOS1693109
| Název: | Sada zástrček HC-STA-A04PT-BWS-HS-M20-PLRBK PHOENIX CONTACT 1424448 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693109 |
| EAN: | 4055626372778 |
| Kód dodavatele: | 1424448 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ elektrického připojení: | izol. propich. spoj |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Šířka: | 34,442483 mm |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |
| Výška: | 72,956063 mm |
| Hloubka: | 80,59357 mm |