Katalogový list č. ELOSOS1693023
| Název: | Rám montáže konektorů HC-CIF-B06-24-BFAFL-PL PHOENIX CONTACT 1424338 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693023 |
| EAN: | 4055626370767 |
| Kód dodavatele: | 1424338 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 86 mm |
| Šířka: | 48 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S PE-připojením: | ne |