Katalogový list č. ELOSOS1693021
| Název: | Rám montáže konektorů HC-CIF-B16-HFWL-PL PHOENIX CONTACT 1424336 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693021 |
| EAN: | 4055626370743 |
| Kód dodavatele: | 1424336 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 42 mm |
| Výška: | 61 mm |
| Hloubka: | 144 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| S PE-připojením: | ne |