Katalogový list č. ELOSOS1693018
| Název: | Průchodka rozvaděče SACC-4P-DSI-M12FSD/FSD-M16 PHOENIX CONTACT 1424326 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1693018 |
| EAN: | 4046356730525 |
| Kód dodavatele: | 1424326 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65/IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | HB |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| Se závitem: | ano |
| Povrch pouzdra: | poniklované |