Katalogový list č. ELOSOS1692967
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny VS-FSBPXS-OE-94F/1,0 PHOENIX CONTACT 1424148 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1692967 |
| EAN: | 4046356692625 |
| Kód dodavatele: | 1424148 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| Jmenovitý proud In: | 0,5 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 1 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |