Katalogový list č. ELOSOS1692542
| Název: | Vestavný konektor SACC-E-MINF-3CON-NPT12-547/1,0 PHOENIX CONTACT 1420948 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1692542 |
| EAN: | 4055626403557 |
| Kód dodavatele: | 1420948 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 300 V |
| Izolace žíly: | PVC |
| Průřez žíly: | 0,75 mm2 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 13 A |
| Délka kabelu: | 1 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Teplota okolí: | 80-80 °C |
| Provozní teplota: | -20-80 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 3 |
| Povrch pouzdra: | anodizováné/elox |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |