Katalogový list č. ELOSOS1692090
| Název: | Síťový kabel NBC-MSDBP/1,0-937/R4AQ PHOENIX CONTACT 1418713 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1692090 |
| EAN: | 4055626146010 |
| Kód dodavatele: | 1418713 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Délka kabelu: | 1 mm |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Teplota okolí: | 70-70 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |
| Závit k zašroubování: | M12 |