Katalogový list č. ELOSOS1691908
| Název: | Rozvodka H SAC-5PH-M-F/2XF SH1 SCO PHOENIX CONTACT 1417414 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691908 |
| EAN: | 4046356525138 |
| Kód dodavatele: | 1417414 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Stupeň znečištění.: | 1 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Teplota okolí: | 90-90 °C |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |