Katalogový list č. ELOSOS1691905
| Název: | Konektor RJ45 VS-08-RJ45-5-Q/IP20-EC PHOENIX CONTACT 1417401 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691905 |
| EAN: | 4046356521970 |
| Kód dodavatele: | 1417401 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Počet pólů: | 8 |
| Šířka: | 14 mm |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -20-70 °C |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Hloubka: | 55,85 mm |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Výška: | 14,6 mm |
| Teplota okolí: | -20-70 °C |
| Jmenovitý proud In: | 1,75 A |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-0,25 mm2 |