Katalogový list č. ELOSOS1691866
| Název: | Konektor RJ45 VS-08-NP-RJ45-GY PHOENIX CONTACT 1416965 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691866 |
| EAN: | 4046356498432 |
| Kód dodavatele: | 1416965 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Hloubka: | 21,5 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Šířka: | 11,7 mm |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |
| Výška: | 7,9 mm |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-0,22 mm2 |