Katalogový list č. ELOSOS1691830
| Název: | Sada zástrček HC-STA-B24PT-BWD-LT-M32-ELCAL PHOENIX CONTACT 1416352 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691830 |
| EAN: | 4055626071237 |
| Kód dodavatele: | 1416352 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Počet pólů: | 24 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ elektrického připojení: | izol. propich. spoj |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Blokovací mechanismus: | dvojité jistící páky |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Šířka: | 55,855266 mm |
| Hloubka: | 126,360368 mm |
| Výška: | 151,138447 mm |