Katalogový list č. ELOSOS1691824
| Název: | Sada zástrček HC-STA-B10PT-BWD-LT-M25-ELCAL PHOENIX CONTACT 1416346 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691824 |
| EAN: | 4055626069890 |
| Kód dodavatele: | 1416346 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 10 |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ elektrického připojení: | izol. propich. spoj |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Blokovací mechanismus: | dvojité jistící páky |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Hloubka: | 119,884337 mm |
| Šířka: | 55,855266 mm |
| Výška: | 104,138458 mm |