Katalogový list č. ELOSOS1691822
| Název: | Sada zástrček HC-STA-B06PT-BWSC-LT-M20-ELCAL PHOENIX CONTACT 1416344 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691822 |
| EAN: | 4055626069876 |
| Kód dodavatele: | 1416344 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 6 |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ elektrického připojení: | izol. propich. spoj |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Hloubka: | 107,040342 mm |
| Šířka: | 102,026964 mm |
| Výška: | 80,500038 mm |