Katalogový list č. ELOSOS1691775
| Název: | Síťový kabel VS-OE-PPC/PL-93B-LI/5,0 PHOENIX CONTACT 1416168 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691775 |
| EAN: | 4046356474269 |
| Kód dodavatele: | 1416168 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ano |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Materiál pláště kabelu: | PVC |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -10-70 °C |
| Vulkanizované: | ne |