Katalogový list č. ELOSOS1691737
| Název: | Síťový kabel VS-PPC/PL-PPC/PL-94F-LI/5,0 PHOENIX CONTACT 1415982 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1691737 |
| EAN: | 4046356475020 |
| Kód dodavatele: | 1415982 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |