Katalogový list č. ELOSOS1690988
| Název: | Konektor RJ45 CUC-STD-C1PGY-S/R4EA:10 PHOENIX CONTACT 1414399 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690988 |
| EAN: | 4055626028217 |
| Kód dodavatele: | 1414399 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Počet pólů: | 8 |
| Výška: | 17 mm |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Jmenovité napětí: | 72 V |
| Šířka: | 13,5 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP20 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Materiál kontaktu: | jiné |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,11-0,22 mm2 |
| Hloubka: | 44,65 mm |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |
| Teplota okolí: | -25-60 °C |