Katalogový list č. ELOSOS1690919
| Název: | Mikrosvorka MTTB 1,5 PHOENIX CONTACT 1414129 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690919 |
| EAN: | 4017918105419 |
| Kód dodavatele: | 1414129 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Hloubka: | 41 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Počet pater: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 17,5 A |
| Způsob montáže: | DIN lišta 15 mm |
| Šířka: | 4,2 mm |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ne |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-1,5 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-0,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-1,5 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-0,25 mm2 |