Katalogový list č. ELOSOS1690888
| Název: | Montážní rám CUC-V14-F1ZNI-EM/R4F8 PHOENIX CONTACT 1413961 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690888 |
| EAN: | 4055626082196 |
| Kód dodavatele: | 1413961 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 51 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Šířka: | 22,2 mm |
| S PE-připojením: | ne |