Katalogový list č. ELOSOS1690879
| Název: | Rozvodka Power SACB-4/T-L-8FUSE CT AXL PHOENIX CONTACT 1413929 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690879 |
| EAN: | 4055626025476 |
| Kód dodavatele: | 1413929 |
| Recyklační poplatek: | 0,56 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 52 mm |
| S LED indikací: | ano |
| Provozní napětí: | 24-24 V |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | jiné |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-60 °C |