Katalogový list č. ELOSOS1690722
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny VS-M12FSBP-OE-94C-LI/2,0 1412820 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690722 |
| EAN: | 4046356475686 |
| Kód dodavatele: | 1412820 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Délka kabelu: | 2 mm |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 8 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |