Katalogový list č. ELOSOS1690657
| Název: | Pouzdro HC-STA-B24-CHWS-1TTM40-ELC-AL PHOENIX CONTACT 1412747 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1690657 |
| EAN: | 4055626058993 |
| Kód dodavatele: | 1412747 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Šířka: | 44 mm |
| Mechanická ochrana: | IK08 |
| Hloubka: | 120 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na spojku |
| EMC verze: | ano |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP66 |
| Blokovací mechanismus: | Jedna aretační páka |
| Barva tělesa: | jiné |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40-125 °C |